50 TL üzeri alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

KAPAT 0

Sepetiniz alışverişiniz için sizi bekliyor.Şimdi onu şık çantalarla , kendiniz ve sevdikleriniz için hediyelerle doldurmanın tam zamanı.

İptal ve İade İşlemleri

İptal İşlemleri

Siparişinizi vermiş olduğunuz gün içerisinde, online alışveriş sitemizde bulunan "bize ulaşın" linkine tıklayarak, sipariş numaranız ile birlikte formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İade İşlemleri

İade etmek istediğiniz ürünü, siparişiniz size ulaştığı tarihten itibaren 14 Gün içerisinde, aşağıdaki adımları takip ederek iade edebilirsiniz.

• Satın aldığınız ürün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

• İade etmek istediğiniz ürünü online alışveriş sitemizdeki “bize ulaşın” linkine tıklayarak sipariş numaranız ile birlikte formu doldurmanız yeterli olacaktır.

• İade edeceğiniz ürünü Yurtiçi Kargo firmasını arayıp (444 9 999) kurye çağırıp ücretsiz (karşı ödemeli) olarak adresinizden aldırarak bize ulaştırabilirsiniz.

• İade işlemlerinizde faturanızın asıl nüshasını ürünle birlikte firmamıza göndermeniz gerekmektedir.

• İade Adresi: Maltepe mahallesi Gümüşsuyu caddesi Çiftehavuzlar yolu Site yolu sokak Örnek İş hanı No:38/1 34010 Zeytinburnu İstanbul

• İade edilen ürün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Meb Deri Eşya San. ve Tic. A.Ş. tarafından kredi kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Meb Deri Eşya San. ve Tic. A.Ş.’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

• Kusurlu ürünlerin iade süresi 30 gündür. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz. Üründe kullanım sebebiyle bir kusur yoksa bedeli tarafınıza geri ödenir.

• Değişim işlemlerinizi satın almış olduğunuz ürünün faturası ile birlikte "Mağazalarımız" linkinde bulunan mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

KAPAT
KAPAT 0

Sepetiniz alışverişiniz için sizi bekliyor.Şimdi onu şık çantalarla , kendiniz ve sevdikleriniz için hediyelerle doldurmanın tam zamanı.