İade ve Değişim

İade Şartları

İade etmek istediğiniz ürünü, siparişiniz size ulaştığı tarihten itibaren 14 Gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünü online alışveriş sitemizdeki Bize Ulaşın linkine tıklayarak “İade ve Değişim” başlığı altında sipariş numaranız ile birlikte bize iletmeniz yeterli olacaktır.

İade edeceğiniz ürünü Yurtiçi Kargo firmasını arayıp (444 9 999) kurye çağırıp ücretsiz (karşı ödemeli) olarak adresinizden aldırarak İade adresimize ulaştırabilirsiniz.

İade işlemlerinizde faturanızın asıl nüshasını ürünle birlikte firmamıza göndermeniz gerekmektedir.

İade edilen ürün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Meb Deri Eşya San. ve Tic. A.Ş. tarafından kredi kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Meb Deri Eşya San. ve Tic. A.Ş.’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Kusurlu ürünlerin iade süresi 30 gündür. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yukarıdaki adımları izleyebilirsiniz. Üründe kullanım sebebiyle bir kusur yoksa bedeli tarafınıza geri ödenir.

Ürünü, faturası ve 341399028 Yurtiçi Kargo gönderi koduyla birlikte adres belirtmenize gerek kalmadan, ücretsiz teslim edebilirsiniz. 
İade Adresi: Seyrantepe Mahallesi, Dilek Sokak No: 21/2 34418 Kağıthane / İstanbul

Değişim Şartları

Kipling.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi sadece Mağazalarımızdan yapılabilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden değişim yapmak istemeniz durumunda ürünün iade sürecini başlatmanız ve yeni bir sipariş vermeniz gerekir.

İptal Şartları

İptal talebinizi siparişinizi vermiş olduğunuz gün içerisinde, online alışveriş sitemizdeki Bize Ulaşın linkine tıklayarak, sipariş numaranız ile birlikte bize iletmeniz yeterli olacaktır.