Menu
 

İş Ortağı

PAYLAŞMAK İSTEDİĞİMİZ BİR BAŞARI ÖYKÜMÜZ VAR!

Kipling, marka bilinirliği yüksek, sadık bir müşteri kitlesine sahip, modayı takip eden, kullanışlı ve ulaşılabilir fiyatlı çantaları ve aksesuarları olan bir markadır. Çantalarımız fiyat / kalite dengesinde yıllardır önüne geçilemez şekilde liderdir. Bunu rakamlarla ifade etmek gerekirse: Her yıl 6 milyon çanta satıyor ve sürekli arttırıyoruz. Bu hızımızı da korumayı hedefliyoruz.

Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu birçok ülkede – 64 ülke, 4000 satış noktası - devamlı olarak Kipling olarak büyüyoruz. Siz de bir Kipling mağazası açarak, bu heyecanın bir parçası olabilir ve kazanabilirsiniz.

SİZ DE BİR KIPLING MAĞAZASI AÇABİLİRSİNİZ!

Bir Kipling iş ortağı olarak hem kendi işinizin sahibi olacak hem de bizim tam ve her zaman desteğimize sahip olacaksınız. Bir yandan bağımsız bir işletme sahibi olurken ayni zamanda destekli bir şekilde güven içinde işinizi yürütebileceksiniz. Siz kendi mağazanızı bizim tam destek ve bilgimiz doğrultusunda yönetirken, bizim elimizde olan tüm kaynaklar size sunulacak. Mağazanızı nasıl dekore edeceğinizden, personelinizin eğitimi, günlük iş yönetiminize kadar tüm konularda size yardım etmeye hazırız. Ayrıca size pazarlama, iletişim ve iş planlama konusunda da desteğimiz olacak.Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

Kipling uluslararası spor giyim markası VF grubuna bağlıdır. Kipling ile ayni çatı altındaki diğer markalar: Timberland, The North Face, Vans, Reef, Eastpak, Jansport, Napapijri, Eagle Creek, Altra, Icebreaker, Smartwool